Yhteystiedot

Skills Finland ry, Simonkatu 12 B 24, 00100 Helsinki
Puh. +358 9 868 9680, fax +358 9 8689 6818, skills@skillsfinland.fi

Verkkolaskuosoite

Verkkolaskuosoite: FI4210323000516132
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Henkilöstö

Eija Alhojärvi        
Toiminnanjohtaja
Matkapuh. 040-820 0126
eija.alhojarvi@skillsfinland.fi

 

 

 

Maria Atzmon
Toimistonhoitaja
Matkapuh. 050-5695977
maria.atzmon@skillsfinland.fi

 

 

 

Emmi-Maria Husu
Johdon assistentti
Matkapuh. 050-523 9696
emmi-maria.husu@skillsfinland.fi

 

 

 

Katja Katajamäki
Viestintäpäällikkö
Matkapuh. 040-732 0691
katja.katajamaki@skillsfinland.fi

 

 

 

Liina Luukkonen
Viestintäassistentti
Matkapuh. 050-364 0991
liina.luukkonen@skillsfinland.fi

 

 

 

Jarmo Linkosaari
Taitaja-päällikkö
Matkapuh. 050-518 5811
jarmo.linkosaari@skillsfinland.fi

 

 

 

Teija Ripattila
Huippuvalmennuspäällikkö
Virallinen delegaatti, EuroSkills
Matkapuh. 040-455 2020
teija.ripattila@skillsfinland.fi

 

 

Hannu Immonen
Tekniikkapäällikkö
Tekninen delegaatti, WorldSkills
Matkapuh. 050-594 8260
hannu.immonen@turku.fi

 

 

Matti Kauppinen
Abilympics-koordinaattori
Matkapuh. 040-319 3188
matti.kauppinen@luovi.fi
 

 

 

Tuomas Saarikoski
Siviilipalvelusmies

 

 

 

 

Skills Finlandin nimeämät lajipäälliköt (pdf), valmentajat (pdf) ja ekspertit (pdf).

Henkilöstön kuvat otti keväällä 2016 Ammattiopisto Luovin opiskelija Helmi Kytölä, joka suoritti Skills Finlandissa työssäoppimisjakson.

Powered by Aava 3